İzinver. net

İzinver. net

30 Haber

blog

Takip Edin:

 

Pazarlama Otomasyonu
Pazarlama

Pazarlama Otomasyonu Ne İşe Yarar?

Piyasada gözlemlenen sonuçlara göre “Pazarlama Otomasyonu” kullanan işletmeler daha hızlı ve kısa zamanda ticaretlerini büyütüyor ve karlılıklarını arttırıyorlar.

web görünüm
İYS İzinver

İZİNVER.NET Web Sayfası Hizmete Açıldı

Yeni web sayfamızda hem İzinver.net’i tanıyacak hem de çalışma prensiplerini anlayabileceksiniz. İzinver.net nedir? Ne iş yapar? Kimleri kapsar ve ne gibi kazanımlar sağlar, her sorunun cevabını bulabilirsiniz.

iys
İYS

İzinver.net’in İYS Servisi Size Ne Sağlar?

Kanuni düzenlemelerin de ön gördüğü şekli ile İzinver.net platformunda kurumsal profiliniz üzerinden aldığınız izinleri İYS’ye anlık olarak gönderir ve kaydeder, gün sonlarında ki mutabakat ile de size günlük aksiyon raporlarını gösterir.

DMARC
Pazarlama

DMARC Nedir ve Neye Yarar?

DMARC; yalnızca yetkili göndericilerin e-posta gönderebilmesini sağlayan, bir e-posta kimlik doğrulama politikası ve raporlama protokolüdür ve e-posta kampanyalarınızın teslim edilebilirliğini artırmanın etkili bir yoludur.

E-POSTA
Pazarlama

E-Mail Marketing (E-Posta Pazarlama) Nedir?

E-Mail Marketing Nedir? sorusunu, ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen kitlelerle bağlantı kurmak veya olan bağı güçlendirme, olarak özetleyebiliriz.

DKIM
Pazarlama

DKIM Nedir? E-Posta Pazarlama İçin Neden Önemli?

DKIM, “Alan Adı Anahtarlarıyla Tanımlanmış E-posta” anlamına gelir. Bir e-postanın aktarım sırasında değiştirilip değiştirilmediğinin alıcı posta sunucusu tarafından kontrol edilmesini sağlar.

İzinver görsel blog - Kopya.png
İzinver

Yeni Nesil Pazarlama Otomasyonunuz İzinver.net Hizmete Giriyor

İzinver.net işlemelerin ihtiyaç duyduğu dijital marketing ürünlerini bir araya getiren ve onlara yeni datalar kazandıran bir pazarlama otomasyonu daha piyasaya çıkıyor. Toplu e-posta ve sms bu işin sadece görünen tarafı.

spam tuzak.png
İzinver

Spam Tuzaklarına Düşmemek İçin Ne Yapılmalı?

İstenmeyen posta tuzaklarına düşme riskini azaltmak için yazımızdaki yönergeleri izlemekte fayda var

izinver_Link_Yeminli Tercümanınız (1).png
İzinver

Aradığınız Nitelikteki Tercümanınız İzinver.net’te

Aradığınız tercümanı izinver.net'in referanslı, çok sayıda dilde hizmet veren ve mesleğinde deneyimli “Yeminli Tercümanları” arasından seçin.

izinver_Link_Fizyoterapist.png
İzinver

İhtiyaç Duyacağınız Fizyoterapistler İzinver.net’te

İhtiyacınız olan Fizyoterapisti İzinver.net'in referanslı ve mesleğinde deneyimli hekimleri arasından seçin.

izinver_Link_diyetisyen 2.png
İzinver

Aradığınız Diyetisyenler İzinver.net’te

Yaşadığımız dünyada obezite ve aşırı gereksiz beslenme büyük bir sorun oldu. Gelin ihtiyacınız olan diyetisyeni, İzinver.net'in referanslı ve mesleğinde deneyimli Diyetisyenleri arasından seçin.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı.png
İzinver

Hayalinizi Gerçekleştirecek Yurtdışı Eğitim Danışmanları İzinver.net’e

Hayalini kurduğunuz yurtdışında okumak artık daha kolay, gitmek istediğiniz ülke ve okulu bulmak için size en uygun adayları İzinver.net'in referanslı ve mesleğinde deneyimli “Yurtdışı Eğitim Danışmanları” arasından seçin.

Turizm Acenteleri.png
İzinver

Konusunda Uzman Turizm Acenteleri İzinver.net’te

Tatile veya seyahate çıkacaksınız, tabi güvenilir bir tur şirketi veya acente arıyorsunuz, bizce konuyu uzmanına bırakın. İzinver.net'in referanslı ve konusunda uzman onlarca “Turizm Acentesi” arasından size en uygun olanı seçin.

Sürücü Kursları.png
İzinver

En Doğru Hizmeti Alabileceğiniz Sürücü Kursları İzinver.net’te

Bulunduğunuz Lokasyona en yakın ve en deneyimli, kaliteli marka araçlarla size sürüş deneyimi kazandıran Sürücü Kurslarına ulaşmanız artık çok daha kolay.

Restoranlar.png
İzinver

Müdavimi Olacağınız Restoranlar İzinver.net’te

İnsanların hemen her gün uğrak yeri olan ve müdavimi olacağınız birbirinden kaliteli Restoranlar artık size daha yakın.

özel ders1.png
İzinver

Siz ve Yakınlarınız İçin Özel Ders Eğitmenleri İzinver.net’te

Siz veya çocuğunuz için herhangi bir konu ve branşta özel bir eğitim veya takviye arayışında olabilirsiniz. Bu arayış öğrenciler için özel ders, sizler için ise kişisel gelişim şeklinde değerlendirilebilir.

Oto servis 1.png
İzinver

Aradığınız Oto Servisleri İzinver.net’te

Güven esasının önemli olduğu bir sektörden bahsediyoruz ve gelin aradığınız araç servisini İzinver.net'in referanslı, deneyimli ve güvenilir Oto Servisleri arasından seçin.

Oto Satış ve Kiralama.png
İzinver

Oto Satış ve Kiralama İçin Doğru Adres İzinver.net

Günlük, aylık ve yıllık olmak üzere istediğiniz aracı, aradığınız her model ve marka ile sürüşün keyfini çıkarın. Ayrıca İzinver.net dilediğiniz aracı satın alabileceğiniz Galerileri de bulabileceğiniz eşsiz bir platformdur.

serbestmeslek.png
İzinver

İzinver.net’e Neden ve Nasıl Bir İhtiyaç

İzinver.net hizmet talebinde bulunanlar ile hizmet sağlayıcıların bir araya geldiği dijital bir uygulamadır. Toplu sms, toplu e-mail, çağrı takip ve arama, izin yönetim paneli ile izinli data toplama, İYS entegrasyonu, KVKK ve CRM gibi servislerin olduğu profesyonel meslek sahipleri için geliştirilen bir web ortamdır.

Organizasyon Şirketleri.png
İzinver

Aradığınız Organizasyon Şirketleri İzinver.net'te

Düğün, kına, sünnet, iş etkinlikleri ve daha nice özel gün organizasyonu için, gelin İzinver.net'in referanslı, güvenilir ve deneyimli Organizasyon Şirketleri arasından seçin.

izinver sosyotel1.png
İzinver Pazarlama

İzinver.net Nedir?

İzinver.net toplu şekilde SMS ve e-posta gönderebileceğiniz, çağrı izni ve izinli iletişim verisi toplayabileceğiniz, daha sonra devreye girecek Kampanya fırsat servisi aracılığıyla ürün ve hizmetlerinizi duyurabileceğiniz, KVKK envanter süreçlerini yönetebileceğiniz, CRM modülünü kullanarak müşterilerinizi takip edebileceğiniz çok amaçlı bir dijital platform olarak geliştirildi

Oto Kuaförü.png
İzinver

Hijyen Konusunda Titiz ve Uzman Oto Kuaförler İzinver.net’te

Aracınızı temizletmek için güvenilir ellere bırakmak istiyorsunuz! Bu sizin en doğal hakkınız. Merak etmeyin, İzinver.net sizi Temizlik ve hijyen konularında en titiz ve en doğru Oto kuaföre yönlendirmek için var.

Grafik tasarımcı.png
İzinver

Markanızı Öne Çıkaracak Deneyimli Grafik Tasarımcılar İzinver.net’te

En iyi tasarım uygulamaları en iyi tasarımcıların elinden çıkar. Sizlerde işinize değer katmak istiyorsanız İzinver.net'in referanslı ve deneyimli Grafik Tasarımcıları arasından en iyilerle çalışın.

iç mimarlar.png
İzinver

Aradığınız Nitelik ve Deneyimde İç Mimarlar İzinver.net’te

İç Mimar seçiminde en fazla dikkat edilmesi gereken hususlar deneyim ve daha önce yaptığı iş referanslarıdır. İzinver.net sizin için bu niteliklere sahip İç Mimarları tek platformda bir araya getiriyor.

Influencer Marketing.png
Pazarlama

Pazarlamada Sosyal Medyanın Gücü ve Etkisi: Influencer Marketing

Influencer olarak bilinen aslında ünlü denebilen bir kişidir. Influencer, insanların davranışlarını, düşüncelerini, fikirlerini etkileyen veya değiştiren kişidir.

Elektrik ve Tesisatçılar.png
İzinver

İşinin Bilen Deneyimli Elektrik ve Tesisatçılar İzinver.net’te

Yaşadığınız Elektrik ve Su arıza süreçlerinizi İzinver.net'in referanslı ve mesleğinde deneyimli Elektrik Teknikeri ve Su Tesisatçıları arasından seçin.

Uzman doktor W.png
İzinver

Şifa Bulacağınız Uzman Doktorlar İzinver.net’te

Yaşadığımız dönem ve son birkaç on yıldır yaşanan salgın hastalıklar ile hem sağlığın ne kadar önemli olduğu hem de korumanın ne kadar zor olduğu ortaya çıktı.

e-mail post2.png
Pazarlama

Yeni Müşteri Edinmede Toplu E-Posta Göndermenin Etkisi

İnternetin hayatımıza getirdiği dijital etkiler ile birlikte ilk günlerden itibaren kullandığımız ve halen kullanmaya devam ettiğimiz haberleşme aracı olan e-posta, işletmelerin halen sıklıkla tercih ettiği bir pazarlama yöntemidir.

Çilingirci.png
İzinver

Aradığınızda Size En Yakın Çilingirciler İzinver.net'te

Anahtarınızı unutmak veya kaybetmek artık sorun değil, ihtiyacınız olduğunda referanslı ve mesleğinde deneyimli, belgesi ve yetkisi olan Çilingirleri İzinver.net platformunda arayın.